Trezor T - nový počítač, přenos na nové zařízení

Dobrý den, mám funkční Trezor T na zařízení ios macbook skrze app Suite. Pořídil jsem nové zařízení mac a chci trezor obsluhovat z nového zařízení. Nicméně na novém zařízení po přihlášení je trezor prázdný, po připojení na staré zařízení jsou zůstatky v pořádku. Chci staré zařízení prodat a trezor obsluhovat na novém zařízení.
Je rada jak to udělat, je třeba nejdříve na starém zařízení trezor resetovat do továrního nastavení a pak pomocí seedu obnovit na novém zařízení ?
Děkuji za radu, Ludek

Zařízení Trezor nedělá žádné rozdíly mezi počítači. Pokud jeden počítač peníze nevidí, musí to být nastavením toho počítače.

Pravděpodobně nemáte v nastavení Suity zapnuté svoje kryptoměny.

Druhá možnost, na prvním počítači máte zapamatovanou “skrytou peněženku” pod heslem. Na novém počítači je pak nutné ručně “přidat”->“skrytou peněženku” a zadat stejné heslo.

Zdravím, máte naprostou pravdu, stačilo zapnout v nastavení Suite své kryptoměny.
Naprosto logický krok, který mě nenapadnul, spojil sem si ho s prvním nastavením trezoru a nenapadlo mě, že na novém zařízení a instalaci Suite je třeba znovu provést.
Moc vám děkuji za radu !

1 Like