Suite vs wallet.trezor.io (CZ)

Zdravím.
mám dotaz.
Proč se mi v aplikaci Suite zobrazují skryté “pod účty” ale přes stránku wallet.trezor io vidím pouze hlavní SEGWIT účet?
Viz. přílohy.
Díky za rady.

ahoj @FiddyCZ,

Vysvětlení spočívá v tom, že rozhraní Trezor Suite používá ve výchozím nastavení adresy Bech32 (native SegWit), tyto adresy však nejsou v naší webové peněžence Trezor podporovány.

Vzhledem k tomu, že Trezor Suite v budoucnu nahradí naši webovou peněženku Trezor Wallet, neplánujeme v ní implementovat adresy Bech32.

Pokud chcete vidět svůj zůstatek v obou rozhraních, budete muset použít buď adresy začínající číslem “3”, tedy Segwit, nebo adresy “1” Legacy.

Všechny tři typy adres Bitcoinu jsou vzájemně kompatibilní a je tedy možnost posílat BTC z jedná na druhou, resp. třetí.

Pokud se chcete dozvědět více o různých typech adres, doporučuji vám podívat se na následující článek na našem blogu (pouze v angličtině): https://blog.trezor.io/bitcoin-addresses-and-how-to-use-them-35e7312098ff

Díky Michale!
Jen mě napadlo, že by mohl být problém v situaci:
Jsem někde v cizině,na dovolené… a nemám sebou PC s aplikací Suite. Mohu se tedy připojit pouze na wallet. Ale nemohu disponovat se svými prostředky.nebo má toto taky nějaké řešení? Napadá mě,pouze vše přeposlat na hlavní účet v Trezoru. (U mě BTC#1).
Je to tak, nebo je ještě nějaká možnost? Díky

v tomto případě lze použít webové rozhraní Trezor Suite:

Super díky, netušil jsem, že Suite má i webové rozhraní.:face_with_monocle::sunglasses::+1:t2: