ETH send from Binance to TREZOR

Zdravím, mám účet na Binance, měl jsem nakoupené ETH, které jsem poslal do své TREZOR peněženky, všude je napsáno, že transakce proběhla úspěšně, ale do TREZORU nic nepřišlo…když jsem prováděl transakci s BTC tak vše proběhlo bez problému. Ví někdo prosím jak se dostanu zpět k ETH? díky

1 Like

Zkontrolujte prosím na svém účtu Binance, jaký řetězec používáte k odesílání ETH! V peněžence se zobrazí erc20, pokud k odeslání používáte řetěz bep20, je potřeba pro připojení zařízení trezor použít peněženku Metamask pro zobrazení zůstatku na řetězci bsc.

Můžete mi prosim poradit jak na to? V Metamask jsem pridal síť BSC a po připojení trezoru stále ETH neukazuje, že by někde bylo…přitom na bscscanu je transakce v pořádku včetně správné adresy trezoru

V původní transakci z binance jsem použil bep20

open this
https://chainlist.org/
find Binance Smart Chain Mainnet
add it to your MM

Thank you, I already find my ETH on Metamask by connecting Trezor with BSC network, however each transaction Im trying to do on Metamask on the Trezor account getting failed… still showing me in transaction data this: “Transaction decoding is not available for chainld 56”

Does it mean that I can see my ETH but I cant do anything with that?

I have seen this sentence on the MM forum.
Officials said it was a bug in MM. If this sentence appears, you can also transfer money.
you need some bnb in that wallet address on bep20 chain to pay gas fee